Bloody Hot CityGuys
De Cityguys houden wel van heet. Daarom organiseren zij op zondag 16 augustus, samen met Mama Makan, een hangover-brunch. Met in de hoofdrol hun eigen spicy cocktailcreatie: de Batik Bloody Mary. “Heter dan twee Cityguys in een sauna”, hebben we wel eens gehoord.
Voor €25,- krijg je twee fantastische gerechten naar keuze (bijv. Mama’s Ayam & Waffles of Rendang Pancakes) en onbeperkt bloody mary’s. De CityGuys hebben al oneindig dorst. Oh, en waanzinnig veel zin om jullie weer te zien!
Voor dit evenement is een Hotelnacht-boeking in de maanden juli/augustus verplicht. Je boekingsnummer vind je in de bevestiging van Hoteliers.com. Voor dit evenement is een reservering nodig. Gebruik voor de reserveringsaanvraag onderstaand formulier. De bijkomende kosten voor de Hangover Brunch zijn €25 per persoon.
Evenement details
Mama Makan
Sarphatistraat 104
1018 GV, Amsterdam
www.hyattregencyamsterdam.com